за нас

Хебеј YiTongHang тргување копродукции, Ltd е специјализирана производител и извозник на жица мрежа во различни спецификации. Нашите производи вклучуваат заварени жица решетката, хексагонални жица пребивање, сенка пребивање, фиберглас мрежа, пластични пребивање, поцинковани плоштадот жица мрежа, прозорец на екранот, алка во синџирот ограда, челична жица нерѓосувачки решетката, проширена мрежа, евро ограда, пост сидро, портата и панел, габион, брич, бодликава жица и сл Ние, исто така, може да направи производи во согласност со барањата на клиентите.

Освен тоа, нашата компанија, исто така се занимаваат со извоз на поцинкована железо жица, ПВЦ обложени жица, бодликава жица, сите видови на заеднички ноктите, бетонски клинци, нафта асфалт кров, четки, леано железо. Алатки и земјоделски спроведува и сите видови на животни стапица.

Нашата компанија е логиран претпријатие на ISO9001.

Направи производи со висок квалитет е принципот дека во согласност со сите на време.

Преку многу години на меѓусебната соработка со нашите клиенти, нашите производи се продаваат на Југоисточна Азија, Блискиот Исток, САД, Европа, Австралија, Африка, Хонг Конг и Тајван итн Нашите производи уживаат многу добар углед меѓу индустријата на жица мрежа.

Искрено се надеваме да се воспостави блиски деловни односи со нашите клиенти база на заемна корист и пријателска соработка.

Ви благодариме за вашата поддршка и доверба!

RT