Контактирајте не

Хебеј YITONGHANG ТРГУВАЊЕ CO., LTD

адреса

606,6 / F, Zhongxin зграда, бр.10, Ziqiang патот,
Shijiazhuang, Хебеј, Кина.

телефон

0086-311-67597998

0086-311-67597238

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота, Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?