заеднички нокти

Краток опис:

Nails Common round iron wire nails   For construction ,wooden cases and furniture, countersunk. Checkered or plain head diamond point, polished.


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  ноктите

  Заеднички круг нокти железо жица

  50

   

  За изградба, дрвени предмети и мебел, вкопана.

  Кариран или обична точка главата дијамант, полиран.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи