Ограда зајак и куче ограда

Краток опис:

Ограда зајак и куче ограда зајак и куче ограда направена од страна на топла натопи поцинкована жица пред или ПВЦ обложени по заварување, помали простори кон земјата, дизајниран за заштита на зајакот, куче и други мали животни. Ограда зајак и куче ограда ● Специјално дизајнирани за заштита од зајак. Куче и други мали животни. ● Хоризонтална жица проред се помали кон земјата. ● поцинкувана за издржливост или поли-облога преку поцинкована жица за врвна издржливост. ● Shrink завиткани за прот ...


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Ограда зајак и куче ограда

  Зајак и куче ограда направена од страна на топла натопи поцинкована жица пред или ПВЦ обложени по заварување, помали простори кон земјата, дизајниран за заштита на зајакот, куче и други мали животни.

  Ограда зајак и куче ограда

  ● Специјално дизајнирани за заштита од зајак. куче и

  други мали животни.

  ● Хоризонтална жица проред се помали кон земјата.

  ● поцинкувана за издржливост или поли-облога преку

  поцинкована жица за чувствувате издржливост.

  ● Shrink завиткани за заштита.

  А

   


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи