Поцинкуван покрив клинци чадор глава

Краток опис:

Нокти Поцинкувани клинци за покриви глава за чадор Поцинкувани, топло поцинкувани клинци за покриви, мазни стебло и изопачено стебло се широко погодни за куќи во тропските области и поставување на покривни листови тие се со добар квалитет и издржливи


 • Пристаниште:Хебеј
 • марка:ЈиТонгХанг
 • Способност за снабдување:10000 Парче/парчиња месечно
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ноктите

  Поцинкуван покрив клинци чадор глава

  Поцинкувани, топло поцинкувани клинци за покриви, мазни стебло и изопачено стебло се широко погодни за куќи во тропските области и поставување на покривни листови тие се квалитетни и издржливи

  50-3


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!