Поцинкуван кров ноктите главата чадор

Краток опис:

Nails Galvanized roofing nails umbrella head Galvanized ,hot-dipped galvanized roofing nails ,smooth shank and twisted shank are widely suitable for the houses in tropical areas and the installation of roofing sheets they are of good quality and durable


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  ноктите

  Поцинкуван кров ноктите главата чадор

  Поцинковани, топло-натопи поцинкована покриви ноктите, мазна тело и извртени тело се широко погодна за куќи во тропските области и инсталација на кров листови се со добар квалитет и издржливи

  50-3


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи