заварени Mesh

Краток опис:

Заварени Mesh заварени решетката е направен од висок квалитет на железен жица преку автоматски процес и софистицирана техника на заварување, поставен хоризонтално и вертикално, заварени поединечно во секоја раскрсница. Крајниот производ е на ниво и стан со здрав структура заварени жица решетката е широко се користат во индустријата. Земјоделство зграда, транспорт и рударството итн Таквите како живина, јајца кошеви, куќишта пистата. Одвод решетката. Овошје сушење екран оградата. Завршени Достапно ● топло-натопи галванизиран ...


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  заварени Mesh

  Заварени мрежа е направен од висок квалитет на железен жица преку автоматски процес и софистицирана техника на заварување, поставен хоризонтално и вертикално, заварени поединечно во секоја раскрсница. Крајниот производ е на ниво и стан со здрав структура заварени жица решетката е широко се користат во индустријата. Земјоделство зграда, транспорт и рударството итн Таквите како живина, јајца кошеви, куќишта пистата. Одвод решетката. Овошје сушење екран оградата.

  Завршени Достапно

  ● топло-натопи поцинковани по заварување

  ● топло-натопи поцинкована пред заварување

  ● Електрични-поцинкувани по заварување

  ● Електрични-поцинкувани пред заварување

  ● ПВЦ - обложени

  ● Во нерѓосувачки челик

  Пакување:

  ● Секоја ролна спакувани со хартија доказ вода

  ● Секоја ролна смалуваат завиткани

  Другите методи на пакување можеби прифатени по потврда, други големини можеби произведени по потврдување.

  б1

  ● стандардна мрежа во тек на 5 милиони, 10 милиони, 25 милиони, 30 милиони и 45 милиони долг

  и 0.5M-1,8 широк.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи