Фиберглас прозорец на екранот

Краток опис:

Fiberglass Window Screen Material: made of glass fiber then plastic coating. Available: Twisted weaving; Plain weaving.


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Фиберглас прозорец на екранот

  Материјал: направени од стаклени влакна потоа пластична обвивка.

  На располагање: Twisted ткаење; Plain ткаење.

  b


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи