Алка во синџирот ограда

Краток опис:

●Chain link fence is produced with superior quality galvanized wire or plastic coated wire, it can be used as protection, Security and last fencing. ●Weaving and characteristics: link and weaving, the weaving is simple, artistic and practical. ●Uses: widely used as fences for playground and gardens, super highway. railway, airport, building, residence, etc. Galvanized Chain Link Fence PVC Coated Chain Link Fence ●Remark: other sizes maybe made to order after consideration.


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  ● алка во синџирот ограда се произведува со супериорен квалитет поцинкована жица или пластични обложени жица, тоа може да се користи како заштита, безбедност и последните мечување.
  ● ткаење и карактеристики: линк и ткаење, ткаење е едноставен, уметнички и практични.
  ● Употреба: нашироко се користи како огради за игралиште и градини, супер автопат. железничкиот, аеродром, зграда, место на живеење, итн

  Поцинковани алка во синџирот ограда
  05
  PVC Coated Chain Link Fence
  06
  ●Remark: other sizes maybe made to order after consideration.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи