Хексагонални жица пребивање

Краток опис:

Хексагонални жица пребивање хексагонални жица пребивање произведени со супериорен квалитет на ниска употреба на јаглерод железо жица, нормално поцинковани или пластични обложени за долг живот, на решетката е цврста структура и има рамна површина. Тоа е широко се користат во индустриски и земјоделски објекти. Исто така може да се користи како ограда за живина кафез, риболов, градина, детско игралиште и др Завршени достапни ● топло поцинкуван натопи по ткаење ● топло поцинкуван натопи пред ткаење ● електрични поцинкуван по ткаење ● electri ...


 • Порт: Хебеј
 • бренд: YiTongHang
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  Тагови производ

  Хексагонални жица пребивање

  Хексагонални жица пребивање произведени со супериорен квалитет на ниска употреба на јаглерод железо жица, нормално поцинковани или пластични обложени за долг живот, на решетката е цврста структура и има рамна површина. Тоа е широко се користат во индустриски и земјоделски објекти. Исто така може да се користи како ограда за живина кафез, риболов, градина, детско игралиште и др

  заврши на располагање

  ● топло поцинкуван натопи по ткаење

  ● топло поцинкуван натопи пред ткаење

  ● електрични поцинкуван по ткаење

  ● електрични поцинкуван пред ткаење

  ● нерѓосувачки челик

  ● пластични обложени

  ● во должина 0f 5м, 10m, 25m, 50m, l00m, ширина 0f 0.5m-2.0 m

  ● пакување: Во тек, обвиткани со водоотпорни хартија или се смалуваат завиткани

  ● забелешка: Други големини може да се направи да нарачате по разгледување

  Hex.wire пребивање во PVC-обложена

  4-1

  Hex.wire пребивање во нормални пресврт (поцинковани)

  4-2

  Hex.wire пребивање во обратна насока пресврт (поцинковани)

  4-3


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи